1 Kasım 2016 Salı

Ben Nerelerdeyim :)) Aylar Geçti Ben Gelmez Oldum :)

Merhaba... :))))))
En son yazımın üstünden epey bi geçti halbu ki bu kadar uzun süreceğini bilmeyerek size hemen kavuşcaz dedimm..
Aaa bu arada bugün itibariyle bahriyeli bir abim var abbas yolcu :) Annem asker oğlunun dönüşünü şimdiden bekliyor :) çok zor geçecek onun için günler :/
İş hayatı ve sorumluklar aldı başını gitti.. Ama olsundu hayatından mutluuu :) Çünkü geçtiğimiz hafta sevdiceğini görmüştü :))
Nerdeyse herşeyi düzene soktum hayatımda bir belirsizlik dışında Düğün Ne Zaman Olacak?? Bizde bilmiyoruz hala ya mayıs ya temmuz diye düşünüyoruz önce bir bütçe ayarı yapmamız gerekiyor tabii :))
Hayat Kaydetmeye Değer Sevgili Özge az önce evlenmiş hatta üstünden nerdeyse 1 ay geçmiş yazılarını okudum ve çok mutlu oldum. Darısı biz bekleyenlerin başınaa :) Hayatında uzun bir yol ve bu yolun mutluluklarla dolu olmasını diliyorum :))
Ayy birde Watsons çalışanı olarak Özgeye haber Holika holika artık Watsonslarda ama benim mağazamda yok :)) 
Onun dışında eğer bilmiyorsanız günün fırsat ürünleri var Hafta içi pazartesi,salı ve çarşamba günleri; bunlar sizlere mesaj olarak gelmiyor mağazaya giderek veya sosyal medyadan takip ederek görebilirsiniz eminim ki bir çok kişnin kaçırdığına üzüleceği bir ürün örnek bugün Real Tecnuqies makyaj süngeri 16.90 tlye satılıyor idi bir günde birden fazla günün fırsatı oluyor bizler için en önemlisi olduğunu düşündüm :))
Belki bazılarınız reklam yapıyor diyosunuzdur ama mağazamı seviyorum olsun bu kadarcıkta anlatmak :)) 
Bundan sonra Watsons yenilikleri benden sorulur bayram indiriminde bi dünya ben de alışveriş yaptım ama hiç birini telefon yüzünden paylaşamıyorum bitenler yazacak kadar bitirdiğim ürünler var amma velakin bu telefon bozulunca tekrar resimlerle uğraşma isteği henüz gelemedi :) 
Zaman konusuna gelince çok kısıtlı bi zamanım var tüm çalışanları tebrik ediyorum herşeye nasıl zaman ayırıyorsunuz mükemmelsiniz ben daha tam bir düzen sağlayamadım 3 ay olmasına rağmen :)

6 yorum:

 1. Bebeeeeeğim Özge seni sarmalar kucaklar sevgisiyleeee :**** Verdiğin haberlerlede çok mutlu olur :) Her şeyin bir vakti vardır kuzum sıkma canını hiç her şey yoluna düzene girdiyse o işlerde su gibi akar. Blogu boşlamaaaa zira yokluğun çok belli tatlım :***

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :**.. Hiç boşlamak istemiyorum inan bi çok şey yazmak yayınlamak istiyorum hatta :) yavaş yavaş toparlayacağım bakalım :) İnşallah :))

   Sil
 2. Umarım herşey gönlüne göre olur :)

  YanıtlaSil
 3. Nesliii özlemişim, hoşgeldin :) İnşallah istediğin gönlünde yatan zamanda olur düğünün :* İyi ki söyledin ne güzel bende indirim zamanlarına bakarım internetten ;)

  YanıtlaSil
 4. Hoşbuldum Gözdemmm :)) İnşallah her gelinin istediği gibi bir düğün yaşama şansı olur :)) :* :*

  YanıtlaSil